Wszystkie mecze 5. kolejki gr. VI klasy B rozegrano w niedzielę, 1 października. W Kondratowicach zmierzyły się dwie ekipy z kompletami zwycięstw – Czarni podejmowali Ślęzę Borów. Bardzo ciekawie zapowiadały się także dwa derbowe starcia. Gromnik podejmował Orła, a do Pławnej przyjechali piłkarze z Borka Strzelińskiego. Zryw na wyjeździe mierzył się ze Starym Śleszowem, a przed swoimi kibicami zaprezentowali się zawodnicy z Kurowa oraz Przeworna. Sprawdźcie, jak radzili sobie Wasi ulubieńcy!

Zwycięską passę kontynuują gracze ze Starego Śleszowa. Tym razem LZS rozgromił Zryw Chociwel 7:0. Rywale wygrali wszystkie pojedynki rundy jesiennej. Komplet zwycięstw na swoim koncie ma także zespół z Kondratowic. W niedzielę Czarni podejmowali spadkowicza z klasy A – Ślęzę Borów. Stawką tego meczu był fotel lidera. Czarni wygrali 2:1 po bramkach Damiana Makucha oraz grającego trenera Daniela Kożuchowskiego. Honorowe trafienie z rzutu karnego zanotował Miłosz Koterba. Ślęza, pomimo przegranej, z pewnością nadal będzie liczyć się w walce o Mistrzostwo Jesieni.
Przed swoją publicznością przegrały zespoły z Kurowa oraz Przeworna. Klub z gminy Wiązów uległ Zorzy Niemil 0:3, a Ognisko zostało rozgromione 0:6 przez Polonię Jaksonów. Sześć bramek obejrzeli kibice w derbowym starciu w Kuropatniku, gdzie Gromnik mierzył się z Orłem Biały Kościół. Pierwsze minuty spotkania były wyrównane, ale później inicjatywę przejęli gospodarze. Zespół Rafała Mąckiego imponował skutecznością i ...
Na ten temat pisaliśmy w 39 (1177) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.