W środę, 11 października, odbyło się uroczyste otwarcie nowej sali, w której trenują pięściarze klubu MD Boxing Club. Sala jest nowoczesna, zdecydowanie większa od poprzedniej.

Pięściarze mają idealne warunki do szlifowania formy. W klubie ze Strzelina trenuje m.in. Mike Drużga, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, reprezentant naszego kraju w młodzieżowych kategoriach wiekowych. Salę wizytowała m.in. burmistrz Dorota Pawnuk: - Konsekwencja, determinacja, pracowitość i upór. To bardzo cenię. Cieszę się, że...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 41 (1179) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

TruckdriverDST Permalink3 +4 TruckdriverDST
RE: Już trenują w nowej sali
A może Pani Burmistrz ogłosi konkurs. Polegałby on na wpłacie odpowiedniej kwoty wzamian za bycie workiem treningowym. Oczywiście dochód przekazywany na szczytne cele. Przykład, wpłacasz tysiąc i masz 10 min. boksowania. Pomysł zaczerpnięty z programu K. Wojewódzkiego kiedy Pan Marcin Rozalski dał się oklepac Kubie za spory datek na schronisko dla zwierząt.
2023-10-28 13:18 Cytować Zgłoś administratorowi
lucjan Permalink2 0 lucjan
RE: Już trenują w nowej sali
art. 158§2 Kodeksu karnego
§ 2. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest ciężki uszczerbek na zdrowiu człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 3. Jeżeli następstwem bójki lub pobicia jest śmierć człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
2023-10-28 11:47 Cytować Zgłoś administratorowi
Spajker. Permalink1 +1 Spajker.
RE: Już trenują w nowej sali
Waga ciężka w centrum.
2023-10-26 19:32 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.