Daniel Mikołajek ze Strzelina, to jeden z najlepszych zawodnik football freestyle na świecie

Daniel Mikołajek ze Strzelina, to jeden z najlepszych zawodnik football freestyle na świecie. Ostatnio informowaliśmy o jego sukcesach podczas Mistrzostw Polski.

Teraz strzeliński Mikołaj wziął udział w prestiżowych zawodach Red Bull Street Style Global Championship, które odbyły się w dniach 6-7 grudnia w Brukseli. Są to najważniejsze zawody w tej widowiskowej dyscyplinie sportowej. Do turnieju zaproszono jedynie dwunastu najlepszych zawodników z całego świata. Polskę reprezentował Daniel Mikołajek.
Czuję się wyróżniony i doceniony, że organizatorzy zaprosili właśnie mnie. Po raz trzeci w karierze wezmę udział w tych zawodach. W 2012 roku rywalizowałem we Włoszech, a cztery lata później w Wielkiej Brytanii. Mam 32 lata i wydaje mi się, że to moje ostatnie zawody Red Bull Street Style. To będą także moje ostatnie zawody w tym roku– mówił przed rywalizacją w Belgi Daniel Mikołajek.

Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 49 (1187) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również