Kilku seniorów Granitu wzięło udział w turnieju Grand Prix

W niedzielę, 7 stycznia, w Wołowie rozegrano trzecie Dolnośląskie Grand Prix Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. W zawodach zwyciężyli reprezentanci KU AZS UE Wrocław – Paula Krysińska i Piotr Klimek.

Do rywalizacji przystąpili także gracze Granitu Strzelin. Najlepszym strzelińskim tenisistą okazał się Piotr Bereziuk, który był dziewiąty. Dobrze wypadł także Krzysztof Humelt. Nasz zawodnik, w mocno obsadzonym turnieju, był 21. Pozostali pingpongiści Granitu zajęli dalsze pozycje: Zbigniew Sobków – 33, Sławomir Wnęk – 41, Szymon Jurek – 53. W Wołowie rywalizowali także bracia Wnęk, Krzysztof i Stanisław. To zawodnicy z powiatu strzelińskiego, którzy gry w tenisa uczyli się w Granicie, a aktualnie reprezentują KS AZS Wrocław. Krzysztof wywalczył siódmą lokatę, a Stanisław był siedemnasty. Był to pierwszy turniej Grand Prix w roku 2024 na Dolnym Śląsku.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również