Mike Drużga i Dawid Brycki podczas zgrupowania kadry w Wałbrzychu

Pięściarze z klubu MD Boxing Club Strzelin wzięli udział w zgrupowaniu kadry Dolnego Śląska. Najlepsi bokserzy z naszego województwa trenowali do 21 stycznia w Wałbrzychu. Strzeliński zespół reprezentowali Dawid Brycki oraz Mike Drużga.

Nasi pięściarze mieli okazję sparować z wymagającymi rywalami, m.in. z klubu Imperium Boxing Wałbrzych. Dawid i Mike szlifują formę na Mistrzostwa Województwa, które w dniach 14-17 marca odbędą się w Lubaniu. Brycki i Drużga są kandydatami do złotych krążków. Mamy nadzieję, że potwierdzą świetną dyspozycję i zdobędą kolejne, cenne medale dla Strzelina. Powołania do kadry wojewódzkiej potwierdzają, że MD Boxing Club należy do czołowych klubów na Dolnym Śląsku.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również