Miłosz Taranek jest piłkarzem Śląska Wrocław

Piłkarz z gminy Przeworno Miłosz Taranek w dniach 6-7 stycznia wziął udział w pierwszej konsultacji selekcyjnej reprezentacji Dolnego Śląska na turniej UEFA Region’s Cup. Zawodnik aktualnie reprezentuje klub Galakticos Solna, a także rywalizuje na pierwszoligowych parkietach z futsalowym Śląskiem Wrocław.

Taranek miał okazję trenować pod okiem nowego sztabu szkoleniowego wojewódzkiej kadry: Jacka Kołodziejczyka, Jacka Kanasa oraz Łukasza Bulińskiego. Na kolejnej konsultacji nasz zawodnik nie będzie mógł się pojawić ze względów formalnych. Taranek bardzo dobrze zaprezentował się podczas pierwszego zgrupowania i miał szansę reprezentować Dolny Śląsk. Jednak aby znaleźć się w kadrze województwa, trzeba przynajmniej dwa lata być zarejestrowanym w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej. Miłosz dopiero 18 miesięcy gra bez przerwy w rozgrywkach DZPN, a wcześniej rywalizował z Polonią Nysa w czwartej lidze Opolskiego Związku Piłki Nożnej. To zadecydowało o tym, że jeszcze nie będzie mógł grać dla kadry Dolnego Śląska. Jeśli Miłosz podtrzyma dobrą dyspozycję, to będzie mógł dołączyć do kadry w sezonie 2024/2025. Taranek cały czas z powodzeniem reprezentuje Śląsk Wrocław w pierwszej lidze futsalu oraz w futsalowym Pucharze Polski. Jego ekipa awansowała do 1/16 Pucharu Tysiąca Drużyn i 7 lutego mierzyć się będzie z klubem z Bochni, który rywalizuje w Ekstraklasie.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również