Na zdjęciu pierwsi z lewej bracia Wnęk: Krzysztof oraz Stanisław (z pucharem)

W niedzielę, 21 stycznia, w Wolbromku rozegrany został finał wojewódzki Pucharu Polski w tenisie stołowym. W finałowym starciu wystąpili bracia Wnęk ze Strzelina: Krzysztof oraz Stanisław. Obaj gry w tenisa uczyli się w Granicie Strzelin, a obecnie reprezentują wrocławski KU AZS UE.

Drużyna z Wrocławia rywalizowała o puchar z KTS-em Wolbromek. Bracia Wnęk ambitnie walczyli, ale ich zespół przegrał 2:4. Ostatecznie Stanisław i Krzysztof odebrali puchar za drugie miejsce. 4 lutego w Miliczu odbędzie się pierwszy turniej ping-ponga na Dolnym Śląsku. Będzie to unikatowa okazja do zagrania w bliźniaczy sport tenisa stołowego, ale różniący się kilkoma istotnymi aspektami. W ping-pongu zawodnicy grają jednakowymi rakietkami, pokrytymi okładzinami w rodzaju drobnego papieru ściernego, które praktycznie nie nadają rotacji piłeczce. W tej grze używa się pomarańczowej i białej piłeczki, a sety rozgrywane są do piętnastu punktów. W zawodach w Miliczu najprawdopodobniej zobaczymy także reprezentantów Strzelina.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również