Pamiątkowe zdjęcie najmłodszych uczestników turnieju

W Dzierżoniowie odbył się charytatywny turniej tenisa stołowego zorganizowany przez DKTS Topspin. Do rywalizacji przystąpiło kilka klubów, w tym Granit Strzelin.

Zebrane pieniądze przekazane zostały Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Siedemdziesiąt osób rywalizowało w czterech kategoriach wiekowych. W kategorii skrzat trzeci był Konrad Dębowicz. W finale żaków spotkali się dwaj tenisiści ze Strzelina: Hubert Dębowicz pokonał Wojciecha Ostrowskiego.

Cały artykuł zamieściliśmy w 5 (1193) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również