Adrian Kuboń został nowym trenerem graczy z Przeworna

Zespół żaków Młodzika Przeworno rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej pod okiem nowego szkoleniowca. Trenerem młodych piłkarzy został Adrian Kuboń.

Pierwsze zajęcia z nowym szkoleniowcem odbyły się 30 stycznia w sali sportowej w Przewornie. W treningu licznie udział wzięli najmłodsi gracze Młodzika. Było dużo zabawy i ćwiczeń z piłką. Kuboń jest także piłkarzem Ogniska. W lecie dołączył do Przeworna ze Świtezi Wiązów.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również