Najmłodsi tenisiści Granitu rywalizują w siódmej lidze

Po dłuższej przerwie tenisiści stołowi Granitu Strzelin wrócili do rywalizacji o ligowe punkty.

W sobotę, 3 lutego, w siódmej lidze Granit III Strzelin na wyjeździe mierzył się z AZS-em AWF II Wrocław. Goście wystąpili w składzie: Tobiasz Rozwadowski, Hubert Dębowicz, Wojciech Ostrowski i Andrzej Ostrowski. Najmłodszy strzeliński zespół przegrał 1:10. Jedyny punkt wywalczył Andrzej Ostrowski. Granit III zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Nasi zawodnicy wygrali jeden z dziewięciu spotkań. Młodzi gracze zdobywają dopiero doświadczenie w rozgrywkach. Często muszą rywalizować z dużo starszymi przeciwnikami. W czwartej lidze tenisa stołowego rezerwy Granitu mierzyły się na wyjeździe z Olimpią II Żerniki Wrocławskie. Strzelin reprezentowali: Julia Zalewska, Andrzej Bald, Sławomir Wnęk, Szymon Jurek oraz Filip Muszyński.

Cały artykuł zamieściliśmy w 5 (1193) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również