Trener Filip Muszyński (po lewej) i reprezentant Granitu Szymon Jurek

W Brzegu Dolnym odbył się trzeci turniej Dolnośląskiego Grand Prix Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Wnęk, który zwyciężył bez straty seta!

To wychowanek Granitu Strzelin, który aktualnie reprezentuje AZS AWF Wrocław. Wnęk uzyskał przepustkę do rywalizacji z najlepszymi juniorami z naszego kraju. Dobrze spisał się także strzeliński pingpongista Szymon Jurek, który zakończył niedzielny turniej na dwunastej lokacie. W Brzegu Dolnym zaprezentowały się także młode tenisistki z powiatu strzelińskiego: Julia Zalewska oraz Antonina Rogan. Obie rywalizowały w starszej kategorii wiekowej i musiały mierzyć się ze starszymi rywalkami. Antonina była jedną z najmłodszych zawodniczek. Jej przeciwniczki były nawet o osiem lat starsze! Nasze pingpongistki zdobyły jednak cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Julia wywalczyła dziewiątą lokatę, a Antonina była dwudziesta.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również