W rywalizacji mikstów najlepsza okazała się para ze Strzelina: Irmina Małyszek oraz trener Łukasz Cisek

W miejscowości Legnickie Pole odbyły się Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w łucznictwie.

Reprezentanci sekcji Granit ze Strzelina, która działa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym, wrócili z pełnym workiem medali! Indywidualnie złoty medal wywalczyła Irmina Małyszek, a drugi był Łukasz Cisek. Nasi łucznicy potwierdzili doskonałą formę przed Mistrzostwami Polski, które w lutym odbędą się w Krakowie. Rywalizację w wojewódzkich mistrzostwach na siódmej lokacie zakończyli Zenon Smolak i Krzysztof Wójcik. Dodatkowo Maciej Cisek, który startował w łukach klasycznych, był piąty. Irmina Małyszek oraz Łukasz Cisek okazali się bezkonkurencyjni w kategorii mikstów. Ze złotymi medalami wróciła także strzelińska drużyna mężczyzn w składzie: Łukasz Cisek, Zenon Smolak, Andrzej Smolak i Krzysztof Wójcik. Gratulujemy!

3244aStrzelińska drużyna zajęła pierwsze miejsce

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również