Trener Piotr Chytry zdobył mistrzowski tytuł razem z OKO Optical

W sobotę, 10 lutego, rozegrano mecze przedostatniej kolejki Zimowej Ligi Orlika organizowanej przez Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne. Tradycyjnie mecze rozgrywano na strzelińskich boiskach orlik przy ul. Okulickiego oraz Sienkiewicza. Dwa spotkania zakończyły się walkowerami. Poznaliśmy już także mistrzów ligi.

W sobotę udało się rozegrać cztery z sześciu pojedynków. Jubiler Goldmax wygrał walkowerem starcie z drużyną Bez Spiny, a Geolex Palmeiras oddał komplet punktów drużynie Kaczerki Gym. Na kolejkę przed końcem ligi mistrzowski tytuł zapewnił sobie zespół OKO Optical. 10 lutego piłkarze z Białego Kościoła pokonali 8:3 Ognisko Przeworno. Drużyna OKO Optical wygrała wszystkie dziesięć pojedynków, w których strzeliła łącznie sto goli! Na ligowym podium znajdują się także piłkarze klubów Kaczerki Gym i Jubiler Goldmax. W grze o strefę medalową pozostają młodzi piłkarze Strzelinianki, którzy w minioną sobotę rozgromili 10:3...

Cały artykuł zamieściliśmy w 6 (1194) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Zygmunt
Brawo super!!!!
0

Przeczytaj również