Mistrzowski zespół OKO Optical

W sobotę, 17 lutego, rozegrano ostatnie mecze Zimowej Ligi Orlika 2023/2024 organizowanej przez Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne. Już wcześniej mistrzowski tytuł zapewniła sobie ekipa OKO Optical. Świeżo upieczeni mistrzowie na koniec zremisowali z Jubilerem Goldmax. Gracze ekipy OKO nie przegrali żadnego meczu w całych rozgrywkach! Kto jeszcze znalazł się na podium? Jak radzili sobie Wasi ulubieńcy?

W sobotę, 17 lutego, rozegrano ostatnie, zaległe mecze Zimowej Ligi Orlika. Spotkania tradycyjnie rozgrywano na strzelińskich boiskach orlik przy ul. Okulickiego oraz Sienkiewicza. Pierwotnie te spotkania miały odbyć się w grudniu, ale zostały przełożone ze względu na warunki atmosferyczne. W minioną sobotę pogoda sprzyjała piłkarzom i udało się rozegrać mecze.
Parafka DST łatwo zgarnęła komplet punktów za starcie z drużyną Bez Spiny. W protokole meczowym wpisano wynik 3:0. 17 lutego był pracowitym dniem dla graczy Geolex Palmeiras, którzy rozegrali aż dwa zaległe mecze. Niestety, oba przegrali. Ekipa Palmeiras przegrała 3:4 z Borkiem Strzelińskim oraz 2:9 z młodymi graczami Strzelinianki. W innym starciu strzeliński klub przegrał 0:3 z Kaczerki Gym. Był to mecz o wicemistrzostwo. Ostatecznie rozgrywki na drugim miejscu zakończyli gracze z Kuropatnika, a juniorzy Strzelinianki znaleźli się na trzecim miejscu podium.

Cały artykuł zamieściliśmy w 7 (1195) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również