Drużyna Sunrise Beach Volleyball

W niedzielę, 25 lutego, rozegrano aż pięć spotkań Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne. Tradycyjnie kibice i zawodnicy licznie stawili się w sali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie. Już tylko dwie ekipy pozostają niepokonane!

Niedzielne zmagania rozpoczęły się od meczu White Church Volley z liderem – Uzależnionymi od Siatkówki. To był szybki mecz, który zakończył się pewnym zwycięstwem faworytów 3:0. Uzależnieni nie przegrali jeszcze żadnego seta w tych rozgrywkach! Młodzi siatkarze Tygrysów Strzelin przegrali z Emerytami 1:3. Było to pierwsze zwycięstwo doświadczonych zawodników. O godz. 16.00 rozpoczął się hit kolejki, w którym zmierzyły się dwa niepokonane zespoły: Vamoss rywalizował z Sunrise Beach Volleyball. Siatkarze obu ekip stworzyli bardzo ciekawe widowisko. Drużyna Vamoss wygrała 3:1.

Cały artykuł zamieściliśmy w 8 (1196) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również