W klasyfikacji dziewcząt do lat 12 pierwsze miejsce zajęła Liliana Kobel

Ponad sto osób wzięło udział w XI Ogólnopolskiej Edycji Grand Prix Radkowa i Ziemi Kłodzkiej. Turniej objął patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Radków.

Do rywalizacji przystąpili także reprezentanci Strzelina. W klasyfikacji dziewcząt do lat 12 pierwsze miejsce zajęła Liliana Kobel, a wśród chłopców drugi był Szymon Kawulak. Karol Laszczyński był najlepszym juniorem do lat 18. W grupie A nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca: Kacper Cieślik – 11, Damian Szydziak - 41, Mikołaj Sobczyk – 43, Piotr Woroniecki – 47, Dawid Grondys – 49 i Dariusz Kawulak – 51.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również