W kategorii dla piłkarzy z roczników 2014-2015 najlepsza okazała się strzelińska „czwórka”

Uczniowie rywalizowali w kilku turniejach sportowych. W środę, 21 lutego, w Szkole Podstawowej nr 3 w Strzelinie odbyły się Międzyszkolne Igrzyska dla Dzieci i Młodzieży w piłce siatkowej.

Uczennice ze strzelińskiej „trójki” zajęły pierwsze miejsce, a uczniowie z tej szkoły odebrali brązowe medale. Następnego dnia w tej samej hali sportowej odbył się Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dzieci. W kategorii dla zawodników z roczników 2014-2015 najlepsza okazała się strzelińska „czwórka”.

47475aUczennice ze strzelińskiej „trójki” zajęły I miejsce

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również