Najlepsi otrzymali puchary i medale

W aquaparku Granit w Strzelinie odbyły się zawody pływackie szkół podstawowych. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: Igrzyska Dzieci i Młodzieży (klasy 4-6) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8). 

Zawody odbywały się z podziałem na dziewczęta i chłopców. Uczniowie walczyli o medale indywidualnie i zespołowo (sztafety). Do rywalizacji przystąpili uczniowie z następujących szkół: PSP nr 3 Strzelin, PSP nr 4 Strzelin, PSP nr 5 Strzelin oraz PSP Biały Kościół. Dekoracji najlepszych zawodników dokonała burmistrz Dorota Pawnuk. W starszej kategorii wiekowej w punktacji drużynowej najlepsza okazała się strzelińska „czwórka”, która wyprzedziła „piątkę” oraz „trójkę”. W punktacji drużynowej w młodszej kategorii triumfowała Szkoła Podstawowa nr 5 ze Strzelina. Srebrne medale odebrali uczniowie ze strzelińskiej „trójki”, a trzecia była „czwórka”.

Rywalizowano także w sztafetach 6 x 50 metrów. W kategorii dziewcząt dla rocznika 2009 i 2010 uczennice z „czwórki” okazały się o minutę lepsze od koleżanek z „piątki”.

W Strzelinie odbyły się zawody pływackie szkół podstawowych

Cały artykuł zamieściliśmy w 9 (1197) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również