Polska reprezentacja w piłce nożnej od dłuższego czasu nie rozegrała żadnego meczu. Już wkrótce się to zmieni. Po kilku tygodniach przerwy podopieczni Michała Probierza rozegrają pierwszy mecz. Pierwsza rozgrywka Polaków w 2024 roku będzie niezwykle istotna. To właśnie ren mecz przesądzi o tym, czy Polska będzie w dalszym ciągu miała szanse na to, by wziąć udział w prestiżowych mistrzostwach Euro 2024, które już wkrótce zostaną zrealizowane w Niemczech. W poniższym artykule wskazujemy, kiedy odbędzie się mecz Polska - Estonia.

Euro 2024. Czy Polska ma jeszcze szanse na awans?

Eliminacje do Euro 2024 były dla polskiej reprezentacji pasmem porażek i remisów, zaś zwycięstw było absolutnie jak na lekarstwo. Polska reprezentacja zajęła trzecie miejsce w grupie E. To z kolei poskutkowało tym, iż podopiecznym Michała Probierza nie udało się wywalczyć awansu na mistrzostwa Euro 2024, które odbędą się w okresie czerwiec - lipiec br. w Niemczech.

Polskiej reprezentacji podczas kwalifikacji do Euro 2024 udało się uzbierać 11 punktów podczas ośmiu meczów. Więcej punktów od polskiej reprezentacji zdobyli Czesi i Albańczycy - obie reprezentacje otrzymały po 15 punktów, co sprawiło, iż obie otrzymały prawo awansu do zbliżających się wielkimi krokami mistrzostw Europy.

W jaki sposób polska reprezentacja może jeszcze awansować na mistrzostwa Europy Euro 2024? Jest jeden sposób. Mianowicie: zwyciężyć w meczach rozgrywanych w ramach baraży. W półfinale Ligi Narodów Polacy rozegrają mecz z Estonią. Estończycy będą rywalizować w grupie F kwalifikacji do Euro 2024. W czasie kwalifikacji Estończycy zajęli piąte, czyli ostatnie miejsce. Udało im się zdobyć tylko jeden punkt. 

Z kolei w ramach drugiej pary barażowej w ścieżce Polaków Finlandia rozegra mecz z Walią. Obaj zwycięzcy tych dwumeczów zagrają o miejsce na Euro 2024 we wtorek. Michał Probierz podczas niedawnej konferencji przed meczem Polska - Estonia oświadczył, że "do pierwszego meczu z Estonią na pewno nie będzie możliwości zbyt wielu treningów". Podkreślił też, że wszystko zależy od samopoczucia piłkarzy. Wyraził też opinię, że "jeśli chodzi o skład, to nagle nie zmienimy całego ustawienia - chcemy doskonalić to, co już mamy". Wskazał także, że najważniejsze jest to, by polscy zawodnicy byli skuteczni.

Mecz Polska - Estonia: kiedy się odbędzie? Wszystko, co trzeba wiedzieć

Kiedy dokładnie zostanie rozegrany mecz Polska - Estonia? Warto wiedzieć, że spotkanie drużyn Polski i Estonii będzie rozgrywane w ramach półfinału baraży o mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2024. Termin rozegrania tego meczu to czwartek, 21 marca. Początek spotkania planowany jest na godzinę 20:45. Co ważne, spotkanie będzie rozgrywane na słynnym stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Mecz będzie można obejrzeć w telewizji publicznej oraz w internecie. 

Dobrym pomysłem dla fanów piłki nożnej jest obstawianie zakładów bukmacherskich - typy bukmacherskie na dziś są naprawdę wyjątkowe. Decydując się na wysyłanie zakładów trzeba jednak pamiętać o tym, że towarzyszy temu ryzyko utraty środków. 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również