Drużyna Świtezi Wiązów podczas zawodów we Wrocławiu

Młodzi piłkarze Świtezi Wiązów wzięli udział w turnieju Olympic Trophy we Wrocławiu. Rywalizacja odbyła się w kategorii skrzatów.

Zawody miały miejsce na murawie, znajdującej się pod specjalnym balonem. Zawodnicy mieli fenomenalne warunki do gry oraz zabawy. Na etapie szkoleniowym piłkarze dopiero zdobywają umiejętności piłkarskie, a wynik jest sprawą drugorzędną. Klub z Wiązowa rywalizował z takimi klubami jak: Kolektyw Radwanice, Olympic Ołtaszyn, GEM Wrocław, Orzeł Jelcz-Laskowice, UKS Młode Wilki Kąty Wrocławskie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Artykuł zamieściliśmy w 10 (1198) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również