Mike Drużga z kolejnym złotym medalem do kolekcji

W Lubaniu odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie. Świetnie spisał się strzeliński pięściarz Mike Drużga, który wygrał wszystkie pojedynki i wywalczył złoty medal. Nasz zawodnik nie przegrał żadnej rundy! Jego walka finałowa została uznana za najlepszą podczas całych mistrzostw.

Tytułu mistrzowskiego wywalczonego przed rokiem nie obronił drugi pięściarz MD Boxing Club Strzelin, Dawid Brycki. Dawid przegrał swoją walkę 1:2. Niestety, Brycki przed mistrzostwami zmagał się z chorobą i to przełożyło się na jego dyspozycję w Lubaniu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również