Siatkarki i siatkarze wracają do gry w Białym Kościele

Już w kwietniu do gry powrócą siatkarze i siatkarki plażowi. Sezon zainaugurowany zostanie w niedzielę, 21 kwietnia, w ośrodku „Nad stawami” w Białym Kościele. To właśnie wtedy gmina Strzelin, Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne oraz UKS Sunrise zorganizują Amatorski Turniej Czwórek na Piachu.

Rywalizacja rozpocznie się już o godz. 9.00. Na piasku rywalizować będą zespoły męskie, kobiece oraz mieszane. Każda ekipa rozegra przynajmniej trzy pojedynki. Wpisowe wynosi 120 zł. Chęć udziału w imprezie można zgłaszać przez e-mail uks.sunrise@gmail.com lub telefonicznie: 665 287 961. W sezonie letnim klub UKS Sunrise planuje całą serię turniejów siatkówki plażowej w gminie Strzelinie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Zawodnicy tego klubu będą rywalizować także w Mistrzostwach Dolnego Śląska oraz innych, towarzyskich zawodach.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również