Reprezentanci Hałas Team podczas Mistrzostw Europy

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Europy federacji XPC w Trójboju Siłowym. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy stowarzyszenia sportowego Hałas Team.

Julian Poznański zajął drugie miejsce w kategorii 16-17 lat do 125 kg. Nasz zawodnik uzyskał następujące wyniki: przysiad 170 kg, wyciskanie leżąc 105 kg, martwy ciąg 162,5 kg. Swoje rekordy życiowe poprawił Jakub Widelski: przysiad 137,5 kg, wyciskanie leżąc 80 kg oraz martwy ciąg 167,5 kg. Srebrnym medalistą Mistrzostw Europy został także Kacper Inglot. Nasz zawodnik rywalizował w kategorii junior 23 do 140 kg. Był także bezkonkurencyjny w rywalizacji pracowników służb mundurowych. Kacper uzyskał świetne wyniki: przysiad 215 kg, wyciskanie sztangi leżąc 135 kg oraz martwy ciąg 215 kg. W Siedlcach nie zawiódł Rafał Roch. Nasz zawodnik w kategorii do 60 kg z wynikiem 165 kg zdobył złoty medal. Rafał wygrał także kategorię dla osób niepełnosprawnych i zdobył kartę PRO XPC Poland. Marcel Czyżycki w swoim debiucie w kategorii junior 19 do 75 kg z wynikiem 100 kg wywalczył brązowy medal Mistrzostw Europy XPC. Gratulujemy! 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również