Wiązów stawia na młodych zawodników

Kolejne mecze rozegrali młodzi piłkarze z powiatu strzelińskiego, którzy biorą udział w rozgrywkach ligowych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

W sobotę juniorzy starsi Fundacji Młodzi Sportowcy Strzelin podejmowali Unię Wrocław. Gospodarze objęli prowadzenie po golu Rafała Skrzypczaka. Niestety, później Wrocławianie strzelili pięć goli i wygrali 5:1. W tej samej grupie rywalizuje Strzelinianka, która w niedzielę przegrała 2:4 z Sokołem Marcinkowice. Strzelińscy kibice cieszyli się z bramek Piotra Koczura oraz Oskara Dolecha. Na piątym poziomie rozgrywkowym juniorów młodszych tuż za podium plasuje się Ślęza Borów, która pokonała KS Łozinę 3:1. Dwa razy bramkarza rywali pokonał Mikołaj Golińczak, a raz Hubert Ut. W szóstej lidze trampkarzy pauzował Młodzik Przeworno. Na murawie zaprezentowali się piłkarze FMS-u, którzy przegrali 2:4 z LKS-em Ciechów. Obie bramki dla strzelińskiej ekipy zdobył Jakub Cal. W tej samej grupie Świteź Wiązów przegrała z Piastem Nadolice 2:3. Lepiej wypadli młodzicy. 27 kwietnia Strzelinianka pokonała 5:2 Unię Wrocław. Był to mecz czwartej ligi klasy okręgowej. Na siódmym poziomie rozgrywkowym Fundacja Młodzi Sportowcy pokonała 6:2 rezerwy Czarnych z Jelcza-Laskowic. Dodatkowo młodzicy Strzelinianki II ulegli 0:6 Sokołowi Smolec.

Artykuł zamieściliśmy w 17 (1205) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również