Radość Katarzyny Musiałowskiej po zwycięstwie nad Legią Warszawa. Fot. Śląsk Wrocław

Katarzyna Musiałowska to młoda piłkarka ze Strzelina, która reprezentuje wrocławski Śląsk. Razem z WKS-em rywalizuje w Ekstralidze kobiet oraz Centralnej Lidze Juniorek.

W kwietniu we Wrocławiu juniorki mierzyły się z Legią Warszawa. Śląsk wygrał efektownie 10:2, a duży udział w zwycięstwie miała piłkarka ze Strzelina. Katarzyna dwukrotnie pokonała bramkarkę z Warszawy. Przypomnijmy, że Kasia ma za sobą występy w młodzieżowych drużynach reprezentacji Polski.

Artykuł zamieściliśmy w 17 (1205) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również