Laura Zięba oraz Laura Szczepańska wywalczyły medale

Podczas Międzynarodowych Koziołków Pływackich w Kędzierzynie Koźlu reprezentacja sekcji pływackiej Aquapark Strzelin po raz kolejny pokazała sportowy pazur i zaznaczyła swoją obecność w świecie pływackim.

Na uwagę zasługują przede wszystkim nasze najmłodsze zawodniczki, które wywalczyły medale Laura Zięba (złoto, srebro i brąz) oraz Laura Szczepańska (srebro). – Dwie zawodniczki wywalczyły medale, ale wszyscy nasi reprezentanci zaprezentowali się bardzo dobrze. Większość poprawiła swoje rekordy życiowe. Trenujemy dalej, ponieważ naszym głównym celem są Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego we Wrocławiu, które odbędą się w dniach 31 maja – 1 czerwca. Po drodze mamy jeszcze starty kontrolne w Mistrzostwach Okręgu Opolskiego. Jest dobrze i może być coraz lepiej. Regularność, świadomość, koncentracja i ciężka praca zbliżają do realizowania celów oraz spełniania marzeń – mówi trener strzelińskiej sekcji pływackiej, Mieszko Palmi-Kukiełko.

Artykuł zamieściliśmy w 17 (1205) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również