Najlepsze zespoły niedzielnego turnieju par mieszanych

W ośrodku „Nad Stawami” w Białym Kościele odbyły się kolejne turnieje siatkówki plażowej organizowane przez klub UKS Sunrise oraz Strzelińskie Centrum Sportowo-Edukacyjne.

W sobotę odbył się turniej męski z udziałem piętnastu drużyn. Najlepsi okazali się Andrzej Kwapiński oraz Jędrzej Jasnos ze Złotoryi. Na drugiej lokacie znaleźli się gracze z Gliwic Arkadiusz Bazan i Robert Ptak. Brązowe medale odebrali Kacper Szymula oraz Łukasz Borkowski (Oleśnica). Strzelińska para Dawid Rydzewski – Mariusz Orczyk wywalczyła dobrą, piątą lokatę. Następnego dnia na piasku rywalizowały pary mieszane – zgłosiło się trzynaście ekip. W finale znalazły się dwie najlepsze drużyny z Wrocławia: Natalia Balaszczuk i Andrzej Dyka pokonali Agnieszkę Sitko oraz Wojciecha Zarembę. My trzymaliśmy kciuki za trzy strzelińskie pary. Dziewiąte miejsce wywalczyli Patryk Cichowski oraz Anna Kożuchowska. Dwie lokaty dalej znalazła się para Sylwia Mikołajewska – Mateusz Mieczkowski. Sylwia i Mateusz dzielnie walczyli o każdą piłkę i zaprezentowali wysokie umiejętności. Na trzynastym miejscu znaleźli się Zuzanna Wilk i Stanisław Korgul. Kolejne turnieje siatkówki plażowej w Białym Kościele odbędą się w czerwcu.

Artykuł zamieściliśmy w 18 (1206) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również