Maciej Cisek zadebiutował w Pucharze Polski w łucznictwie

W Bytomiu odbyła się pierwsza runda Pucharu Polski juniorów młodszych w łucznictwie. W zawodach zadebiutował Maciej Cisek, łucznik strzelińskiej sekcji Granit.

Do rywalizacji przystąpiło 96 najlepszych zawodników z naszego kraju, w tym medalista Mistrzostw Europy. W kwalifikacjach Maciej uzyskał 294 i 293 punkty, co dało mu 28 lokatę. W fazie pucharowej Cisek trafił na zawodnika rozstawionego z numerem piątym. Łucznik ze Strzelina stoczył wyrównany bój, ale przegrał: 26:27, 26:28, 25:27. Dzięki dobrej postawie, Maciej uzyskał kwalifikację na Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się w Zamościu.

Artykuł zamieściliśmy w 18 (1206) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również