Zbigniew Sobków zajął w Poznaniu piąte miejsce

W Poznaniu odbył się ostatni w sezonie 2023/2024 turniej Grand Prix Polski weteranów w tenisie stołowym. Dobrze spisali się doświadczeni gracze Granitu Strzelin, którzy startowali w kategorii M50.

Piąte miejsce zajął Zbigniew Sobków, a dziewiąte Cezary Pudlis. Grzegorz Jaskulski wywalczył miejsce w przedziale 17-24. W Poznaniu rywalizował również Marek Korzyński. Nasz gracz zajął miejsce 25-32. W Grand Prix udział wziął także Sławomir Wnęk. Doświadczony gracz był 47.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również