Piłkarki Śląska Wrocław po finale Pucharu Polski

W finale Orlen Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet Śląsk Wrocław przegrał z GKS-em Katowice 0:3 i z Lublina przywiózł srebrny medal. Zawodniczką WKS-u jest Katarzyna Musiałowska, wychowanka Strzelinianki.

Młoda piłkarka nie wystąpiła w finale, ale odebrała srebrny medal. Katarzyna reprezentowała Śląsk we wcześniejszych etapach tego turnieju. Śląsk Wrocław powrócił do wielkiego finału Pucharu Polski kobiet po dwóch latach. Wtedy Trójkolorowe musiały uznać wyższość Czarnych Sosnowiec, więc chrapka na zwycięstwo była jeszcze większa. Niezależnie od końcowego wyniku i jeszcze przed pierwszym gwizdkiem śmiało można było powiedzieć, że to historyczny moment dla piłki nożnej kobiet we Wrocławiu. Gratulujemy Katarzynie kolejnego sukcesu w sportowej karierze!

Artykuł zamieściliśmy w 20 (1208) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również