Cezary Pudlis i Zbigniew Sobków byli najlepsi w grze deblowej

W niedzielę, 2 czerwca, w Lubaniu rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Weteranów w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 52 tenisistów, w tym trzech doświadczonych graczy Granitu Strzelin.

Nasi reprezentanci rywalizowali w kategorii wiekowej M50. W finale turnieju indywidualnego zmierzyli się dwaj gracze strzelińskiego klubu: Zbigniew Sobków przegrał z Cezarym Pudlisem. Na trzynastej lokacie rywalizację zakończył Sławomir Wnęk. Granit był także bezkonkurencyjny w kategorii gier podwójnych dla zawodników w przedziale wiekowym 40-59 lat. Cezary Pudlis oraz Zbigniew Sobków odebrali zasłużone złote medale.

W dniach 23-26 maja 2024 roku Gliwice gościły 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Tym razem Dolnoślązacy nie nawiązali walki z krajową czołówką. Dolny Śląsk i klub KU AZS UE Wrocław reprezentował strzeliński pingpongista Stanisław Wnęk. Indywidualnie nasz zawodnik zajął miejsce w przedziale 33-48. Stanisław w grze podwójnej stworzył parę z Piotrem Klimkiem. Nasza ekipa była dziewiąta. W grze drużynowej młodzieżowców Dolny Śląsk, ze Stanisławem Wnękiem w składzie, wywalczył lokatę w przedziale 13-16. Sam udział w imprezie tej rangi jest dużym osiągnięciem.

Artykuł zamieściliśmy w 20 (1208) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również