Julia Zalewska podczas zawodów WTT Youth Contender

Strzelińska tenisistka stołowa Julia Zalewska ponownie reprezentowała Polskę, tym razem podczas prestiżowych zawodów WTT Youth Contender we Władysławowie.

Przez cztery dni tenisiści i tenisistki stołowe z całego świata rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych o dwanaście kompletów medali. Biało-czerwoni czterokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Zawody odbyły się w dniach 22-25 maja. Julia walczyła w kategoriach do lat 13 i do lat 15.

W młodszej kategorii wiekowej wygrała wszystkie starcia grupowe, a z rywalizacji odpadła dopiero w fazie pucharowej i znalazła się poza strefą medalową. W starszej kategorii wiekowej także przeszła fazę grupową, tym razem na drugiej lokacie. Zdobyła cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Artykuł zamieściliśmy w 21 (1209) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również