Wojciech Ostrowski (z lewej) na zdjęciu z wychowankiem Granitu, Kacprem Głazowskim

W dniach 8-9 czerwca 227 uczestników rywalizowało w Grodzisku Mazowieckim w wyjątkowej, dziesiątej edycji turnieju tenisa stołowego Pingla Cup.

Organizatorzy zawodów po raz kolejny stanęli na wysokości zadania, przygotowując moc atrakcji. Rywalizowano w kategorii skrzatów oraz żaków. Granit Strzelin reprezentował Wojciech Ostrowski. W organizację zawodów włączył się wychowanek strzelińskiego klubu Kacper Głazowski. Jedną z głównych atrakcji pierwszego dnia była obecność zwycięzcy I edycji Pingla Cup, który niedawno awansował na Igrzyska Olimpijskie, Miłosza Redzimskiego. 17-letni zawodnik Bogorii opowiedział o swojej sportowej drodze.

Cały artykuł zamieściliśmy w 23 (1211) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również