Na zdjęciu Mike Drużga (z prawej) oraz czołowy pięściarz wagi ciężkiej Anthony Joshua

Strzeliński pięściarz Mike Drużga odbył dwutygodniowy obóz przygotowawczy w Anglii. Nasz zawodnik sparował ze znanymi pięściarzami.

Zdobył cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Mike toczył towarzyskie boje z gwiazdą brytyjskiego boksu – Campbellem Hattonem. To syn legendarnego pięściarza, Rickiego Hattona, który był Mistrzem Świata. Trenerem Campbela jest Ben Davison, aktualny trener znanego pięściarza wagi ciężkiej Anthonego Joshuy. Joshua oglądał nawet jeden ze sparingów Drużgi. Anthony to mistrz olimpijski, były zawodowy mistrz świata federacji IBF, WBO, superczempion WBA i IBO. Wygrał m.in. z Władimirem Kliczką. Trener Davison był bardzo zadowolony z postawy Drużgi w ringu. Marcin Drużga z MD Boxing Club jest bardzo zadowolony, że jego syn dostaje zaproszenia do treningów z takimi pięściarzami. To kolejny krok w sportowej karierze młodego zawodnika ze Strzelina.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
witalij kłyczko vel witalij kliczko stał za mna w kolejce w biedrze. jestem z tego dumny.
profesor psychiatrii przyglądał mi się uważnie. jestem z tego dumny. moje kompleksy chwilowo siadły. clint ewatwood z ekranu spoglądał w moją stronę w westernie ale zabił kogoś innego niż mnie. jestem spoko koleś. ja nawet w samolocie siedziałem w fotelu na którym 40 lat temu siedział sam kulczyk.
jak ten młody strzelinianin walnie w pysk temu murzynowi tak że ten padnie na deski to powiem że jest wielki. jak ten młody strzelinianin karmi się tym że murzyn na niego spojrzał to powiem mu że jest ciotą.

-1
Gravatar
jprdl
...
Powiedz mu w oczy że jest ciotą. Proszę zrób to. A że psychiatra się tobie przyglądał to nic dziwnego. Powinien ci jeszcze przepisać mocniejsze leki.
0
Gravatar
spajker.
żartowałem. jestem dumny z tego że z ekranu telewizora patrzył na mnie sam prezydent.
mało kto tak ma. do psychiatry dostać sie nie mogę bo tacy jak ty blokują kolejkę i najbliższe terminy są na rok 2050. chłopak niech się cieszy z wyników sportowych a nie z kibiców.

0

Przeczytaj również