Maksymilian Gralec (z lewej) został najlepszym strzelcem ligi

W sezonie 2023/2024 dwanaście ekip, w tym aż dziewięć z powiatu strzelińskiego, rywalizowało w gr. VI klasy B.

Rozgrywki toczyły się pod dyktando Czarnych Kondratowice, którzy nie przegrali ani jednego meczu! Ekipa trenera Daniela Kożuchowskiego zanotowała jesienią remis 1:1 z LZS-em Stary Śleszów, aby w rewanżu rozgromić wicelidera 8:0! Czarni zasłużenie wywalczyli mistrzowski tytuł oraz powrót do klasy A. Do ostatniej serii spotkań toczyła się walka o wicemistrzostwo. Stary Śleszów zebrał identyczną ilość punktów co Ślęza Borów, ale to klub spoza powiatu strzelińskiego wypadł lepiej w bezpośredniej rywalizacji i odbierze puchar za drugie miejsce. Tuż za podium znalazła się Zorza Niemil, a na drugim biegunie ligowej stawki uplasował się Feniks. Piłkarze z Pławnej wygrali zaledwie dwa mecze i zanotowali tyle samo remisów. Gracze z gminy Strzelin osiemnaście razy schodzili z boiska pokonani. Zaledwie dwa oczka więcej uzbierał KS Kurów.

Mistrzowski zespół Czarnych Kondratowice

Cały artykuł zamieściliśmy w 24 (1212) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również