Uczestnicy spotkania oczywiście wskoczyli do wody

W ośrodku „Nad Stawami” w Białym Kościele odbyło się zakończenie sezonu 2023/2024 sekcji pływackiej Aquapark Strzelin. Pływaków odwiedzili burmistrz Dorota Pawnuk oraz prezes Strzelińskiego Centrum Sportowo-Edukacyjnego Tomasz Charowski.

Pogratulowali zawodnikom sukcesów w zakończonym sezonie i wręczyli upominki. Impreza rozpoczęła się od intensywnej rozgrzewki, a następnie członkowie sekcji wskoczyli do wody. Na koniec odbyła się impreza integracyjna z udziałem całych rodzin. Organizatorzy przygotowali przysmaki z grilla oraz watę cukrową. Teraz zawodnicy mają wakacyjną przerwę, aby wkrótce powrócić do treningów przed sezonem 2024/2025. Strzelińska sekcja świetnie się rozwija, a jej członkowie wywalczyli już wiele medali. Sukcesów swoim zawodnikom pogratulowali trenerzy: Diana Palmi-Kukiełko oraz Mieszko Palmi-Kukiełko.

Członkowie sekcji pływackiej spotkali się w Białym Kościele

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również