Szachistki odebrały medale i dyplomy

W Strzelinie odbył się ostatni, dziesiąty turniej drugiej edycji Międzyszkolnej Ligi Szachowej Powiatu Strzelińskiego. W rywalizacji uczestniczyło blisko stu zawodników ze szkół naszego regionu. Turnieje odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: rocznik 2003 i młodsi, rocznik 2010 i młodsi, rocznik 2014 i młodsi.

Po dziesiątym turnieju zorganizowano podsumowanie ligi. Medale, puchary i upominki wręczyła burmistrz Dorota Pawnuk.

Druga edycja Międzyszkolnej Ligi Szachowej Powiatu Strzelińskiego dobiegła końca. Dzieci i młodzież szkolna rywalizowali w comiesięcznych turniejach, których było dziesięć. Serdecznie gratuluję zawodnikom i szkołom, które wystawiły swoje reprezentacje. Bardzo dziękuję panu Andrzejowi Sobolewskiemu, pani Barbarze Szczepockiej oraz prezesowi Strzelińskiego Centrum Sportowo-Edukacyjnego Tomaszowi Charowskiemu. Wielkie podziękowania dla nauczycieli, którzy wspierają swoich uczniów w tej pięknej dyscyplinie. Do zobaczenia po wakacjach – mówiła burmistrz Dorota Pawnuk. W roku szkolnym 2024/2025 planowana jest kolejna edycja ligi.

Cały artykuł zamieściliśmy w 24 (1212) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również