Kuba Dwernicki razem ze swoim zespołem na pierwszym miejscu podium

We Wrocławiu odbył się kartingowy, długodystansowy nocny wyścig. Zawodnicy ścigali się drużynowo przez dwanaście godzin! Kolejny sukces zanotował młody kierowca z gminy Strzelin Kuba Dwernicki.

Nasz zawodnik reprezentował drużynę TOP1Karting razem z Dawidem Chartem oraz Michałem Ryndzionkiem. Zespół Dwernickiego zajął pierwsze miejsce!

Wyścig okazał się bardzo wymagający. Spędziłem za kierownicą ponad cztery godziny, przejeżdżając 320 okrążeń toru. Nocne godziny potęgowały zmęczenie – mówił po zawodach we Wrocławiu Kuba Dwernicki. – Po udanych kwalifikacjach wystartowaliśmy do wyścigu z pierwszego miejsca i nie daliśmy się wyprzedzić. Kończąc ostatnią zmianę, miałem przyjemność przeciąć linię mety i dowieźć zwycięstwo naszej drużyny – dodaje młody kierowca z gminy Strzelin.

Artykuł zamieściliśmy w 29 (1217) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również