Jesienią Kacper dopingował kolegów Za siłę ofensywną strzelińskiej ekipy w rundzie jesiennej miał odpowiadać Kacper Chytry. Niestety, w meczu Pucharu Polski z Liderem Borów doznał kontuzji kolana. Teraz popularny Szrama ciężko pracuje, żeby powrócić do optymalnej formy.

W lecie Strzeliniankę opuścił napastnik Dawid Kuriata i przeniósł się do Orła Ząbkowice Śląskie. Jego miejsce w linii ataku zająć miał Kacper Chytry, który od kilku lat związany jest ze strzelińską ekipą. Popularny Szrama dobrze rozpoczął sezon 2014/2015, jednak runda jesienna zakończyła się dla niego już 17 września. Chytry doznał kontuzji kolana w meczu Pucharu Polski z Liderem Borów. Od tego momentu jedynie z trybun dopinguje kolegów.
- Do kontuzji doszło w czasie meczu, bez kontaktu z rywalem. W pewnym momencie poczułem, że „uciekło mi” lewe kolano. Ból był ogromny. Wiedziałem, że będzie to poważny uraz. Już wcześniej miałem operowane to kolano i teraz odnowiła się kontuzja z poprzedniego sezonu: naderwanie wiązadeł w kolanie. Wtedy pauzowałem cztery miesiące. Chciałbym jak najszybciej wrócić do optymalnej formy i pomóc kolegom na boisku – mówił Kacper Chytry, który jesienią przeszedł artroskopię kolana. Dwa tygodnie przed kontuzją Kacpra, wiązadła zerwał inny napastnik z powiatu strzelińskiego Adrian Wachowski (Czarni Kondratowice)
Chytry ciężko trenuje, żeby wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Jego głównym rywalem o miejsce w ataku miał być Paweł Wolański, ale jego transfer stoi pod znakiem zapytania. Jesienią dobrze prezentował się także Baran.
Kacper Chytry pochodzi z Białego Kościoła, dlatego
Kacper Chytry już gra w sparingachtakże dopinguje tamtejszego Orła, w którym występuje jego starszy brat Piotr - Trener Rafał Mącki odmienił zespół z Białego Kościoła. Zdecydowanie poprawiła się atmosfera w zespole, a, co za tym idzie, także wyniki. Dużym wzmocnieniem okazały się letnie transfery. Jeśli Orzeł pozyskałby jeszcze dwóch, doświadczonych zawodników, to mógłby włączyć się nawet do walki o mistrzostwo. W klasie B jest bardzo wyrównany poziom i każdy może wygrać z każdym. Na zakończenie mojej przygody z piłką chętnie założę koszulkę Orła, ale na razie mam inne plany związane z futbolem – powiedział Kacper Chytry, który na razie nie planuje transferu do Białego Kościoła.
 

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Strze
RE: Chytry wraca do formy po kontuzji
Marzec powiedziała :
A na drugim planie pierwszego zdjęcia loża szyderców ;-)
To kibice wierni

0
Gravatar
Marzec
RE: Chytry wraca do formy po kontuzji
A na drugim planie pierwszego zdjęcia loża szyderców ;-)
0

Przeczytaj również