W Libercu Daniel zajął siódme miejsceDaniel Mikołajek jest jednym z najlepszych zawodników football freestyle na świecie. Swoją klasę potwierdził podczas Otwartych Mistrzostw Świata Superball w Czechach. Popularny Mikołaj obecnie przygotowuje się do zawodów w Algierii. Mistrzostwa Świata Superball 2015 trwały od 24 do 30 sierpnia. Najlepsi zawodnicy rywalizowali w czeskim Libercu. Codziennie rozgrywanych było kilka konkurencji. Daniel Mikołajek ze Strzelina skupił się na głównej, czyli Battle. Na początek zawodnicy rywalizowali w grupach. Każdy uczestnik miał 90 sekund na zaprezentowanie swoich umiejętności. Daniel bez problemów pokonał rywali z Norwegii i Malezji, dzięki czemu awansował do kolejnego etapu. Mikołajek znów był bezkonkurencyjny i okazał się lepszy od: Cypryjczyka, Norwega oraz Anglika. Później zawodnicy rywalizowali systemem pucharowym, czyli przegrany odpadał z dalszej rywalizacji. Popularny Mikołaj 5:0 pokonał Marcusa Holmberga ze Szwecji i znalazł się w najlepszej szesnastce turnieju.
- W najlepszej szesnastce znalazła się bardzo mocna grupa z wieloma, utytułowanymi zawodnikami. Tutaj trafiłem na mojego rodaka, czyli Szymona Skalskiego, który w 2013 roku zdobył tytuł Mistrza Świata w Tokio. Obawiałem się tego pojedynku, ale ostatecznie sędziowie przyznali mi zwycięstwo 3:2. W ćwierćfinale przegrałem z innym Polakiem – Michałem Rycajem. Ja ostatecznie zająłem siódme miejsce. Michał był w życiowej formie i ostatecznie zgarnął tytuł. Polska należy do światowej czołówki football freestyle – mówił o rywalizacji w Czechach Daniel Mikołajek. Strzeliński zawodnik obecnie przygotowuje się do zawodów Wass Cup w Algierii.



UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również