Za siatkarkami ze Strzelina kolejne mecze mistrzostw Dolnego ŚląskaNiedawno kolejne mecze w ramach Mistrzostw Dolnego Śląska rozegrały strzelińskie siatkarki. W sobotę, 14 listopada, kadetki na wyjeździe mierzyły się z UKPS-em Lubin. Podopieczne Zdzisława Macelucha były zdecydowanie lepszym zespołem i wygrały pewnie 3:0. Siatkarki ze Strzelina prowadziły grę od pierwszego, do ostatniego punktu. Rywalki popełniały wiele błędów i miały problemy z przyjęciem precyzyjnej zagrywki. O dominacji siatkarek z LO świadczą wyniki poszczególnych partii: 25:14, 25:13, 25 :12. Dzień później w mistrzostwach Dolnego Śląska rywalizowały młodziczki i juniorki. Najmłodsze siatkarki ze Strzelina trafiły do grupy z bardzo wymagającymi rywalkami i poniosły dwie porażki po 0:2 z ekipami MKS Świdnica oraz Rokita Brzeg Dolny. Siatkarki thriller w niedzielne popołudnie zgotowały swoim fanom juniorki, które we własnej hali podejmowały Chełmiec Wałbrzych. Po czterech setach na tablicy wyników utrzymywał się rezultat 2:2, dlatego konieczne było rozegranie decydującego, piątego seta. Więcej sił i zimnej krwi zachowały siatkarki z LO, które zwyciężyły 15:13, a w całym meczu 3:2. Przed naszymi zawodniczkami i zawodnikami bardzo pracowity weekend, ponieważ oprócz starć ligowych rywalizować będą także w finałach wojewódzkich LZS-ów.