Strzelińskie młodziczki od zwycięstwa rozpoczęły zmagania w ćwierćfinale mistrzostw Dolnego ŚląskaStrzelińskie siatkarki rozegrały kolejne mecze w ramach mistrzostw Dolnego Śląska. W sobotę, 21 listopada kadetki z LO Strzelin rywalizowały w Głogowie z tamtejszym Piastem. Nasze siatkarki już w pierwszym secie zaprezentowały pełnię swoich umiejętności i zwyciężyły efektownie 25:10. Kolejne partie były bardziej wyrównane, ale także kończyły się zwycięstwem siatkarek ze Strzelina: 25:20 i 25:23. Dzięki wygranej 3:0 zawodniczki z LO umocniły się na drugiej pozycji w tabeli. Podopieczne Zdzisława Macelucha w sześciu meczach wywalczyły 15 punktów i tracą tylko dwa oczka do lidera Impelu Wrocław.
Dzień później juniorki ze Strzelina na wyjeździe rywalizowały z faworyzowanym MKS-em Świdnica. Nasze zawodniczki nie sprawiły niespodzianki i przegrały 0:3. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 13:25. W drugiej części strzelińskie zawodniczki grały zdecydowanie lepiej w obronie oraz skuteczniej w ataku. Gra toczyła się punkt za punkt aż do końca seta. Niestety, po emocjonującej końcówce rywalki zwyciężyły 27:25. Przegrana partia podcięła skrzydła strzelińskim zawodniczkom, które w ostatnim secie były jedynie tłem dla przeciwniczek. MKS zwyciężył 25:6, a w całym meczu 3:0. Liderem tabeli z kompletem zwycięstw pozostaje Impel Wrocław. LO znajduje się na razie poza podium.Pamiątkowe zdjęcie młodziczek z rywalkami
Lepiej zaprezentowały się młodziczki ze Strzelina, które w niedzielę rozpoczęły rywalizację w ćwierćfinale mistrzostw Dolnego Śląska. Nasz zespół najpierw pokonał Gimnazjum w Spalonej 2:0, by później 2:1 wygrać z Salosem z Nowej Rudy. To dopiero początek rywalizacji w ćwierćfinale, dlatego trzymamy kciuki za nasze najmłodsze siatkarki.