Do tej pory łucznicy trenowali pod okiem Izabeli JaworskiejPo likwidacji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzelinie zadania w zakresie sportu przejęło Strzelińskie Centrum Edukacji i Sportu. W związku z tym, 30 grudnia odbyło się spotkanie organizacyjne poświęcone kontynuacji działalności sekcji łuczniczej. Łucznicy oraz ich rodzice zadeklarowali, że chcą nadal tworzyć klub. Z funkcji trenerki zrezygnowała Izabela Jaworska, a nowym szkoleniowcem został Piotr Kuźmiński, wychowanek strzelińskiej sekcji łuczniczej. – W Strzelinie przeszedłem przez wszystkie kategorie wiekowe. Przygodę z łucznictwem przerwałem dopiero podczas studiów, gdy z powodu nauki i pracy zawodowej brakowało mi czasu. To moja pasja i cieszę się, że będę mógł teraz spróbować swoich sił w nowej roli. To dopiero moje początki, ale chcę podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami – mówi nowy szkoleniowiec strzelińskiej sekcji. Odbyły się już pierwsze treningi pod okiem trenera. W zajęciach nadal chętnie udział biorą młodzi sportowcy z naszego powiatu. – Wiem, że przed nami dużo pracy. Duży potencjał widzę w naszych juniorach. Uwagę chcę skupić także na najmłodszych, dla których łucznictwo to jeszcze zabawa. Zachęcam wszystkich do udziału w zajęciach. Obecnie trenujemy trzy razy w tygodniu: we wtorki, środy i piątki w godz. 17-19 w sali sportowej przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie. To jest duża grupa, która ma potencjał. Mam nadzieję, że będziemy odnosić sukcesy podczas zbliżających się zawodów – dodaje trener Piotr Kuźmiński.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również