Krzysztof Burtan zdobył cztery goleZespoły z powiatu strzelińskiego występujące w gr. IV klasy A intensywnie trenują, żeby jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej. W sobotę, 30 stycznia, pierwszy sparing rozegrali piłkarze klubu MPC Pęcz. Podopieczni trenera Tomasza Masłowskiego pokonali Polonię Ząbkowice Śląskie 4:3. Po pierwszej połowie zespół z gminy Strzelin prowadził 2:1. W świetnej formie jest Krzysztof Burtan, który zdobył aż cztery gole! Skuteczny napastnik zdobył jedną z bramek z rzutu karnego. Ozdobą meczu była jego druga bramka – Burtan posłał prawdziwą „bombę” i golkiper rywali nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję. W sparingu wystąpiło czterech, testowanych zawodników.
Już 4 stycznia treningi wznowił Kwarcyt Jegłowa. – Trenujemy dwa razy w tygodniu, a pierwszy sparing, rozegramy 14 lutego z KP Ludów Śląski. na treningach z frekwencją bywa różnie. Mam na swojej liście 3-4 zawodników, których chciałbym sprowadzić do Kwarcytu. Jest jednak jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach – opowiadał trener klubu z Jegłowej Arkadiusz Półchłopek. Z Kwarcytem pożegna się na pewno kilku Trener Kwarcytu Arkadiusz Półchłopekzawodników. Spekuluje się, że Marek Tabor jeszcze zimą dołączy do UKS-u Karnków. Bliski zmiany barw klubowych jest także Marcin Sawicki.
Trzy razy w tygodniu trenują piłkarze Gromnika Kuropatnik. – Zimą na pewno dojdzie do ruchów kadrowych w naszym klubie. Kilku zawodników odejdzie, ale w ich miejsce pojawią się nowi. Nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów, dopóki nie zostaną dopięte wszystkie formalności – mówił prezes Gromnika Marek Rychlica. Drużyna z Kuropatnika pierwszy sparing rozegra 6 lutego w Siechnicach, a rywalem podopiecznych Krzysztofa Garczarka będzie występujący w gr. VI klasy B Starter Gęsiniec.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.