Błękitni Karnków przegrali z OgniskiemW piątek, 29 stycznia, rozegrano mecze przedostatniej kolejki Ligi Piłki Nożnej Halowej w Przewornie. Kibice na długo zapamiętają te pojedynki. Real Sarby, pomimo prowadzenia 4:0 do przerwy, wygrał jedynie 6:5 z Ajaxem Strużyna. Zwycięski gol padł w ostatniej minucie meczu. Real udanie zrewanżował się za porażkę z pierwszej fazy rozgrywek. W drugim meczu było mnóstwo emocji i bardzo dobrej gry w wykonaniu obu ekip. Ostatecznie Ognisko Cierpice pokonało Błękitnych Karnków 10:9. W najbliższy piątek oficjalne zakończenie tej edycji ligi.
W miniony piątek w hali sportowej w Przewornie rozegrano kolejne dwa mecze Ligi Piłki Nożnej Halowej. W grupie mistrzowskiej doszło do emocjonującego pojedynku z udziałem Ogniska Cierpice i Błękitnych Karnków. Zdaniem obserwatorów, było to najlepsze spotkanie całej edycji rozgrywek. Jeśli zabrakło Was w piątkowe popołudnie w Przewornie, to ma czego żałować. Gra była bardzo wyrównana i toczyła się rytmem gol za gol. Po pierwszej części nieznacznie lepsze było Ognisko, które schodziło na przerwę, prowadząc 5:4. Błękitni nie zamierzali jednak odpuścić i w drugiej części byli jeszcze aktywniejsi pod polem karnym bramkarza z Cierpic. Ognisko było jednak skuteczniejsze i zwyciężyło 10:9. Cztery gole dla pokonanego zespołu zdobył pomocnik UKS-u Karnków Łukasz Kunderman. Na wyróżnienie zasłużył także Jarosław Lachowicz, który skompletował hat-trick. Ognisko do zwycięstwa poprowadził Damian Głowaczewski. Rywale mieli duży problem z upilnowaniem zawodnika, który rundę jesienną spędził w Kwarcycie Jegłowa. Głowaczewski trzy razy pokonał golkipera Błękitnych. Był to ostatni mecz Cierpic w tej edycji rozgrywek. W miniony weekend pauzował lider FC Przeworno, który już w najbliższy piątek stoczy pojedynek z Błękitnymi Karnków. To właśnie od tego spotkania zależeć będzie końcowy układ tabeli.
Równie emocjonujące było starcie w grupie walczącej o miejsca 4-6 w końcowej tabeli. Tym razem Real Sarby mierzył się z Ajaxem. W pierwszej fazie rozgrywek lepsi byli zawodnicy ze Strużyny. Rewanż idealnie rozpoczął się dla Realu, który po pierwszej połowie prowadził zdecydowanie 4:0. Wydawało się, że losy meczu zostały rozstrzygnięte, a rozegranie drugiej połowy jest tylko formalnością. Stało się jednak zupełnie inaczej. Druga połowa to był prawdziwy wyścig z czasem w wykonaniu Ajaxu. Zespół ze Strużyny konsekwentnie dążył do odrobienia strat, co udało się osiągnąć pod koniec pojedynku. Jeszcze na minutę przed ostatnim gwizdkiem sędziego na tablicy wyników był remis 5:5. Decydujące słowo należało jednak do Realu, który w samej końcówce zdobył gola na wagę trzech punktów i zwyciężył 6:5. To był fantastyczny rewanż, który trzymał kibiców w napięciu do samego końca. Trzy gole dla Realu zdobył Krzysztof Jacków, który na parkiecie zostawił wiele sił i serca. W Ajaxie brylował Artur Pawełko. Piłkarz ze Strużyny zanotował aż cztery trafienia, jednak nie wystarczyło to nawet na wywalczenie punktu. Tym razem pauzowała Polonia Jegłowa, która na koniec zmierzy się z Ajaxem Strużyna. To będzie ostatni mecz tych ekip w tej edycji. Urlopy rozpoczęli już piłkarze Realu.
Liderem klasyfikacji strzelców pozostaje z 31 bramkami Paweł Olenkiewicz z FC Przeworno. Cztery gole mniej ma jego klubowy kolega Marek Tabor. Na trzecie miejsce podium najlepszych snajperów awansował Łukasz Kunderman z Błękitnych Karnków. Do rozegrania została ostatnia kolejka rozgrywek. W najbliższy piątek ostatnie dwa mecze - grupa walcząca o miejsca 4-6: Polonia Jegłowa vs Ajax Strużyna, grupa mistrzowska - FC Przeworno vs Błękitni Karnków. Przypominamy, iż o kolejności w tabeli decydują punkty, potem bezpośrednie mecze, potem lepszy bilans bramek, ewentualnie liczba strzelonych goli.5 lutego, po ostatnim meczu (około godz. 19.15) będzie miało miejsce oficjalne zakończenie rozgrywek, rozdanie nagród indywidualnych, dyplomów, medali i pucharów. Kapitanowie drużyn oraz organizator wybiorą wtedy najlepszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika ligi. Wybór nie będzie łatwy.

Wynik grupy mistrzowskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w Przewornie, 29 stycznia:
Błękitni Karnków – Ognisko Cierpice 4:5 (9:10)
FC Przeworno - pauza

Wynik grupy walczącej o miejsca 4-6 Ligi Piłki Nożnej Halowej w Przewornie, 29 stycznia:
Ajax Strużyna – Real Sarby 0:4 (5:6)