Michał Masłowski (z prawej) w rozmowie z naszym dziennikarzemWychowanek Strzelinianki Michał Masłowski wraca do formy po kontuzji. Popularny Masełko wyróżnia się podczas treningów i sparingów Legii Warszawa. Były reprezentant Polski ze Strzelina wystąpił m.in. w ostatnim sparingu warszawskiej drużyny z trzecim zespołem norweskiej ekstraklasy Stabaek IF.
W ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej Legia Warszawa pokonała 2:0 trzeci zespół norweskiej ekstraklasy Stabaek IF. Wychowanek Strzelinianki Michał Masłowski na murawie zameldował się w 72. minucie, kiedy zmienił Brazylijczyka Guilherme. - Wygrana cieszy, ale wiadomo - jest jeszcze trochę dni do pierwszego meczu. Są jeszcze rzeczy, które trzeba poprawić, by być gotowym na maksa na spotkanie. Starałem się dziś grać agresywnie, z dużą intensywnością. Dostałem szansę na 20 minut i chciałem bardzo dobrze wykorzystać to piłkarsko i fizycznie – mówił po meczu ze Stabaek IF Michał Masłowski. Mecz z Norwegami był czwartą i ostatnią grą kontrolną Legii w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Wcześniej warszawianie ograli PSC Soccer Academy (5:0) i NK Zavrc (7:0), a zremisowali z Viktorią Pilzno. Legioniści zainaugurują rundę wiosenną 14 lutego, podejmując Jagiellonię Białystok. Wychowanek Strzelinianki Michał Masłowski chwalony był przez obserwatorów za dobrze przepracowany okres przygotowawczy. Mamy nadzieję, że Masełko wróci do wysokiej formy sprzed kontuzji i znów upomni się o niego selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Adam Nawałka.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również