Gromnik Kuropatnik zremisował w swoim pierwszym sparingu ze Starterem Gęsiniec. Przy piłce obrońca Gromnika Patryk StachońGromnik Kuropatnik - Starter Gęsiniec 3:3 (1:2)
Strzelcy: Łukasz Muraszew, Grzegorz Nakonieczny, Karol Sokaluk (Gromnik), Remigiusz Krzemiński 2, Marcin Bandura (rzut karny)
Na sztucznej nawierzchni ośrodka sportowego w Siechnicach zmierzyły się ekipy A - klasowego Gromnika Kuropatnik i B - klasowego Startera Gęsiniec. Ostatecznie był wynik remisowy, który można uznać za małą niespodziankę. W pierwszej połowie dla Startera dwa razy trafił Remigiusz Krzemiński, a jednego gola dla Gromnika zdobył Łukasz Muraszew. Drugie 45 minut zaczęło się od gola na 3:1. Rzut karny na bramkę zamienił Marcin Bandura i zapachniało zwycięstwem zawodników Piotra Hałasa. Podopieczni trenera Krzysztofa Garczarka za odrabianie strat wzięli się w ostatnich piętnastu minutach i po trafieniach Grzegorza Nakoniecznego oraz Karola Sokaluka doprowadzili do wyrównania. Mecz mógł się podobać kibicom, gdyż oglądali sporo sytuacji podbramkowych i parad bramkarskich.