Strzelińscy łucznicy w czołówceInformowaliśmy, że w ostatnim czasie doszło do zmiany na stanowisku trenera strzelińskiej sekcji łuczniczej Izabelę Jaworską zastąpił Piotr Kuźmiński. Łucznicy ze Strzelina już pod wodzą nowego szkoleniowca wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Dzieci i Młodzików. Zawody odbyły się 27 lutego w Ścinawce Średniej. Granit Strzelin reprezentowany był przez liczną grupę młodych adeptów łucznictwa. Do rywalizacji przystąpiła ponad setka zawodników z całego województwa. Granit odniósł spore sukcesy. W kategorii Apacz chłopców trzecie miejsce na podium wywalczył Krzysztof Fabiś. Tuż za nim uplasował się Paweł Fabiś, a piąty był Maciej Cisek. W tej samej kategorii wiekowej, ale wśród dziewcząt, Zuzanna Foltynowicz zajęła jedenaste miejsce, a Martyna Szczepańska piętnaste. W kategorii Orlik strzelali: Maciej Skorupski, Błażej Łuczak oraz Miłosz Agaciak zajmując kolejno 5., 13. i 14. miejsce. Wśród dziewcząt dobrze spisała się Wiktoria Tomczyk, która była dwunasta. Reprezentanci Granitu rywalizowali także w kategorii Młodzik. Emilia Olejnik, Zuzanna Madej, Aleksandra Foltynowicz oraz Aleksandra Łuczak zajęły kolejno następujące miejsca: 17., 21., 24. oraz 27. Ekipa Granitu Strzelin na zawodach
Wśród chłopców spory sukces odniósł Patryk Szczepański, który wywalczył brązowy medal. Dodatkowo dziewiąty był Filip Gaj. – Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników. Zajęliśmy wysokie miejsca w rywalizacji z najlepszymi łucznikami na Dolnym Śląsku. Przed nami jeszcze wiele pracy, ale widać potencjał naszej sekcji – mówił trener, Piotr Kuźmiński.