Michał Masłowski jest wychowankiem Strzelinianki
Michał Masłowski jest wychowankiem Strzelinianki
Media sportowe z naszego kraju obiegła informacja o tym, że działacze Śląska Wrocław zainteresowani są pozyskaniem wychowanka Strzelinianki Michała Masłowskiego, który obecnie reprezentuje Legię Warszawa.
Działacze WKS-u szykują na lato ofensywę transferową, a chcą sprowadzić przede wszystkim zawodników, którzy nie łapią się do wyjściowych składów swoich klubów. Na celowniku Śląska mają być podobno Michał Masłowski z Legii Warszawa, Tomasz Cywka z Wisły Kraków i Filip Modelski z Jagiellonii Białystok. Strzeliński pomocnik trafił do Legii w styczniu ubiegłego roku z Zawiszy Bydgoszcz. Co ciekawe, w przeszłości Michał próbował przebić się do WKS-u: - Byłem kilka razy na testach w Śląsku Wrocław, ale różnie się prezentowałem. Później sprawdzano mnie też w Kluczborku, ale nie było żadnych sygnałów od władz klubu i odpuściłem. Byłem wtedy młodszy i nie wiedziałem, że prawdopodobnie trzeba było mocniej zawalczyć o kontrakt ze Śląskiem. Niestety nie udało się – mówił w jednym z wcześniejszych wywiadów Michał Masłowski. W tej samej rozmowie popularny Masełko dodał, że „Zobaczymy jak potoczy się moja dalsza kariera. Mam nadzieję, że znajdzie się okres, kiedy będę mógł reprezentować Śląsk Wrocław”. W Strzelinie jest wielu kibiców WKS-u, którzy kibicują Michałowi i bardzo chcieliby zobaczyć go swoim klubie. Informację o zainteresowaniu Śląska nie zostały potwierdzone, dlatego pozostaje nam czekać na to, jakie ruchy działacze podejmą w letnim oknie transferowym.




UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również