Rolnicy z naszego powiatu informują, że w gminie Łagiewniki w miejscowość Radzików, na parkingu przy krajowej ósemce, odbędzie się 24 stycznia br. o godz. 12.00 protest pn. "Unijna polityka zniszczy ziemie i polskiego rolnika".

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Teraz? Dopiero teraz???? Gdzie wy macie oczy??? We dopie???
-1
Gravatar
spajker.
fakt. od dziesiątek lat rolnicy sa niszczeni dopłatami i przywilejami. takie przywileje rolnicze np w postaci darmowego ubezpiecenia zdrowotnego ubezpieczeni społecznego obowiązku państwa skupu chwastów rolniczych po dużej cenie w czasie kiedy można cos zaimportować 10 razy taniej niszczy umysł rolnika. taki rolnik zamiast przedsiębirorcą staje się kloszardem umysłowym żyjącym na koszt państwa. biedronka ul wrocłwska strzelin. kartofle cena 2,49 pomarańcze cena 2,49. po wszystkich dopłatach państwa do rolników ja za karmę dla świń mam zapłacić tyle co za pomarańcze importowane z hiszpanii. perwers. rolnicy domagają sie zniesienia sankcji w postaci dopłat do polskiego zacofania. i bardzo dobrze.
1
Gravatar
Motyla noga
Bez rolników i rolnictwa nie będziesz miał co żreć pachołku Brukseli. Niszczenie rolnictwa to podcinanie gałęzi na której wszyscy siedzimy i wygląda na to że komuś na tym zależy. Żeby to widzieć i rozumieć trzeba mieć mózg a nie propagandowy kisiel w głowie.
-1
Gravatar
spajker.
no ale ja nie potrzebuje żreć. ja jem. bez dopłat do rolników będę bogatszy i kupie sobie płody rolne w ukrainie w hiszpani w grecji i wszędzie tam gdzie będzie tanio i dobrze. ci polscy rolnicy i polscy górnicy to kula u nogi polskiego społeczeństwa. trzeba do nich dopłacać miliardy miliardów a im ciągle mało. ostatnio jadłem banany z wenezueli. przepłynęły ocean. państwo otrzymało za to cło. sklep oświetlony i ogrzany zaoferował mi banany po 2,79. polski chleb to cena od 13,50 do 22 zeta za kilogram. ktoś kto je suchy chleb nie jest dziadem. jest krezusem.
1
Gravatar
T.Filzman.
Ja zawsze w zoo polecam banany małpom
0
Gravatar
Leon Ferenc
W końcu w naszym rejonie będą się mobilizować aby pokazać że nasza cierpliwość się skończyła do pomysłów zielonego nieładu!!! W Niemczech protesty rolników objęły już cały kraj i miliony protestujących na ulicy a w "polskich" telewizjach na ten temat cisza.
1
Gravatar
spajker.
unia niszczy rolników. unia i polskie państwo dopłaca rolnikom za to że świeci słońce czyli susza i za to że pada deszcz czyli za duże nawodnienie. państwo przymusowo skupuje od rolników każdy chwast który im na polu wyrośnie. rolnicy nie muszą troszczyć sie o klienta. rolnik dostaje dopłaty do nawozów do paliwa do materiału siewnego do opału i traktor o wartości 600 000 zeta kupuje za 10% jego wartości czyli masz za to 3 maybacgy. rolnikom od setek lat jest żle i za sanacji i za prl i teraz. co byś nie zrobił to jest im żle. jadę przez wieś a tam same nowe domy i drogie samochody na podwórkach. jak są na wsi puste talerze to są to tylko talerze telewizji satelitarnej. jak jest na wsi bieda to tylko bieda intelektualna i kulturalna. jak ronik sprzeda miastowemu metr kwadrat pola po 120 zeta jak to ma z wycaju to za hektar dostaje 1 200 000 zeta czyli tyle ile miastowy za całe życie nie zrobi. rolnikom należą się warunki rynkowe a nie opieka na którą narzekają. można kupić tanie płody rolne z ukrainy i mieć tanią żywność w polsce. no ale nie. umia czyli polska daje dopłaty polskim rolnikom za bezczynnośc produkcyjna bo jest nadrpodukcja mleka i innych towarów rolnych. rolnikom żle. ja uważam że unia powinna skupować rezultat pracy pracownika budowlanego tak aby ten miał zapewniony zbyt na swoje usługi niezależnie od tego czy jest to komuś potrzebne czy też nie jest. każdy pracownik budowlany powinien dostać od unii tak jak rolnik maszyny budowlane za 10% ceny oraz dopłaty za to że pada deszc albo że świeci słońce. każdy pracownik budowlany powinien też dostać ubezpieczenie społeczne za darmo tak jak rolnicy.
2

Przeczytaj także